Jóga víkend - Holzberg, Jeseníky (22 - 24. 11. 2019)

Zveme Vás na další prodloužený víkend s jógou. Pojeďte s námi praktikovat jógu bezpečně a rozumně do nádherného prostředí Jeseníků na hotelu Holzberg.

V ceně je polopenze (jednotná večeře), ubytování, lekce jógy a neomezený vstup do hotelového bazénu. Oficiální přihláška je emailem nebo přes tlačítko níže. Ubytování na 2 - lůžkových pokojích. S sebou podložku na cvičení jógy (není to karimatka), deku. Vhodné pro ty, kteří mají základní znalosti jógových ásan.

Na prodlouženém víkendu s námi bude Eva Vroblová, což je příjemný člověk, který se věnuje kraniosakrální terapii a masážím. Pokud se budete chtít nechat i tímto způsobem hýčkat, domluvíte se na místě přímo s Evou (masáže a terapie není v ceně víkendu).

https://www.holzberg-jeseniky.cz/

 Cena za osobu - 3 020 kč.  

Storno podmínky - zrušení pobytu:

Zrušení účasti 31 - 15 dní před příjezdem - storno 50 % z celkové částky, 14 - 0 dní před příjezdem - 100 % z celkové částky.


Zasláním přihlášky a provedením platby účastník souhlasí se storno podmínkami.

 

ORGANIZACE VÍKENDU

Pátek 22.11.

Sobota 23.11.

Po obědě je možnost připojit se na procházku "Po stopách zmizelých Sudet" 14:00 - 16:00 hod, dobrá obuv a nepromokavé oblečení vítáno. Provede Jaromír Vrobel, rodák zdejšího kraje, který se již desítky let zajímá o historii a skryté příběhy tohoto kraje. Terénní procházka s ukázkou zmizelých míst, jejich tajemných svědectví a zapomenutých krás :-)

Neděle 24.11.

Sobota - Neděle dle domluvy: hodinová individuální ošetření pro zájemce s Evou Vroblovou.

Copyright © 2023 martinfajka.cz | všeobecné obchodní podmínky | vytvořil: matodesign.cz

nahoru