Jóga a mantry pro srdce s Dagmar Volfovou (25. 5. 2019)

 

Seminář, který přináší více pozornosti sami k sobě, radosti a lehkosti do těla, srdce i mysli. 

Během dne naplněného jemným cvičením, meditacemi, zpěvem manter s harmoniem a hluboké relaxace si můžete dovolit na chvilku zastavit a spočinout sami se sebou. Vnímat své tělo, své pocity, a to samo o sobě je velmi léčivé. Možná si odnesete i inspiraci a motivaci pro malé praktické změny v každodenním životě. A nebo si prostě jen přijdete odpočinout a spočinout v příjemném prostředí se sebou samými. 

V našem srdci se nachází strom splněných přání. To, že se spojíme s vnitřním prostorem a nasloucháme, nám pomáhá pochopit kam posíláme to nejcennější co máme: životní energii a co si pak v životě tvoříme a kam směřujeme.

V tomto semináři se tedy zaměříme na naše osobní vyladění v klidu, harmonii …a jemnost a lehkost krajiny srdce.  Jóga, které se budeme věnovat, vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami a připojíme i další jednoduchá cvičení techniky kontinuum movement na probouzení vibrací života v nás. Propojíme se se svou vnitřní krajinou, kterou necháme roztávat.

Naše srdce s námi zažilo mnohé. Od narození až do dospělosti, spousta zážitků. Některé byly náročné a naše tělo možná tak trochu zmrzlo a srdce s ním. Pojďme společně roztávat. Zjišťovat zevnitř skrze své tělo, že svět je bezpečné místo pro život, ve kterém se můžeme otevřít životu v radosti, lehkosti a pozvat si k sobě do života hojnost a naplnit své srdce.

Propojení  s vnitřní krajinou je nám praktickým pomocníkem pro uvolnění těla, starých „zamrzlostí“ a ztuhnutí, zpracování emocí, spřátelení se se svou vlastní myslí, srdcem a rozvíjení schopnosti koncentrace a relaxace. Opravdové uvolnění. Přijďte se zabydlet ve vlastním těle.

Provázet nás bude také náš hlas – léčivé vibrace, které se šíří celým tělem při zpívání manter. Životem vibrující inspirací může být i zvuk harmonia, indického hudebního nástroje (takové malé indické varhany), které bude zpěv manter doprovázet. Na závěr vyzkoušíte i oblíbenou relaxační techniku jóga nidra, která přináší hluboké uvolnění těla i mysli.

Vhodné jak pro jógové začátečníky, tak pro pokročilejší. Seminář nebude fyzicky náročný. Vhodný pro ženy i muže. Předpokladem pro účast je zájem o svůj vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet a probouzet své kvality a dary.

Čas: 10-00 – 17:00 hod., s pauzou na oběd

Místo: U Zeleného jelena v Opavě, Náměstí Svobody 644/2

Cena: 1 1 9 0  Kč, 14 dní před akcí storno 100 % ceny.

Přihlášky: info@martinfajka.cz , POSLEDNÍCH 5 MÍST.

(doporučujeme přinést lehké vegetariánské jídlo či využít restaurací v okolí místa konání události)

Program: praxe jemné tantrické hatha jógy (dopoledne i odpoledne), kontinuum movement (práce se zvukem), zpívání manter s harmoniem, jóga nidra

Lektorka: Dagmar Volfová (Kala Aryavrat) vede jógové semináře jako rituál pro uvolnění těla a mysli a rozšiřování vědomí. Praxe je jemná, pomalejší, nepříliš fyzicky náročná a přesto do hloubky. Vychází ze zkušeností ze své osobní praxe tantrické jógy, zkoumání univerza a také 5 letých studií autentické tantry pravé ruky v Indii (mantra meditace, ohnivé rituály yagna, yantry). Píše inspirační články ze své cesty světlem i stínem do magazínu Jóga Dnes a dalších časopisů a provází na cestě za vnitřním poznáním v ČR, Indii a na Bali.  web: http://www.simhayoga.cz

Copyright © 2024 martinfajka.cz | všeobecné obchodní podmínky | vytvořil: matodesign.cz

nahoru